Phone Mobile Phone Smartphone  - VinzentWeinbeer / Pixabay

Záleží vám na tom, jaký první dojem udělá vaše kancelář na klienty nebo potenciální uchazeče o práci? Ergonomické stoly a zdravotní židle nebývají tím jediným, po čem budou jejich zvídavé oči pátrat. Starost o zdraví zaměstnanců je v dnešní době (naštěstí) v módě. Ale jen sama o sobě nestačí.

Ďábel se ukrývá v detailu, jak by řekl architekt Ludwig Mies van der Rohe. A tím detailem je pořádek. Jen obyčejný kancelářský stůl na všechna nezbytná „lejstra“ a další pomůcky obvykle nestačí. Je tedy nutné ho doplnit i dalšími úložnými prostory. Může jít o menší kontejnery, ale i poličky, regály nebo rovnou celé skříně. Záleží na tom, kolik nepořádku potřebujete uložit.

I zařizování kanceláře má svá pravidla

Nestačí jen propočítat počet stolů a opatřit je židlemi. Něco takového totiž nikdy nemůže vyhovovat všem. Věděli jste, že všeobecně otevřené a komunikativní osoby si s oblibou sedají spíše do středu místnosti, zatímco milovníci odstupu vysedávají spíše na jejích okrajích?

Tip na článek:  Montovaná hala pro podnikatele, zemědělce i sportovce

Pořiďte proto takový kancelářský nábytek, který mezi jednotlivá pracoviště umístí psychologicky praktické přepážky. Nepředstavujte si ihned pevný kus překližky. Bohatě postačí i polička na květiny nebo dekorace. Vyřešíte tak zároveň i výzdobu, jež vaši kancelář jednoznačně zútulní.

S naplánovanou výzdobou buďte opatrní

Jistě si vybavíte, jak nádherně vypadají katalogové kanceláře, v nichž jsou sladěny dokonce i květináče. Lidé však do takového prostoru rázem vnesou další proměnnou, s níž je třeba počítat. Jde zejména o nejrůznější osobní předměty – fotografie, hrnky na kávu, květiny, talismany apod. Rozhodně tedy platí, že méně je více.

Celkový dojem z pracovního prostoru tak dokáže v tomto ohledu zvýšit i obyčejná kancelářská skříň, pokud ji vyberete citlivě a s ohledem na zbylé zařízení místnosti. Sázkou na jistotu jsou pak designově sladěné nábytkové sety.

A kde nakoupit? Třeba v e-shopu Ajprodukty.cz, kde najdete široký výběr, přívětivé ceny a vysokou kvalitu. Vsaďte na tradici a vyberte si svůj nový nábytek do kanceláře rychle a pohodlně on-line.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *