Phone Mobile Phone Smartphone  - VinzentWeinbeer / Pixabay

Záleží vám na tom, jaký první dojem udělá vaše kancelář na klienty nebo potenciální uchazeče o práci? Ergonomické stoly a zdravotní židle nebývají tím jediným, po čem budou jejich zvídavé oči pátrat. Starost o zdraví zaměstnanců je v dnešní době (naštěstí) v módě. Ale jen sama o sobě nestačí.

Ďábel se ukrývá v detailu, jak by řekl architekt Ludwig Mies van der Rohe. A tím detailem je pořádek. Jen obyčejný kancelářský stůl na všechna nezbytná „lejstra“ a další pomůcky obvykle nestačí. Je tedy nutné ho doplnit i dalšími úložnými prostory. Může jít o menší kontejnery, ale i poličky, regály nebo rovnou celé skříně. Záleží na tom, kolik nepořádku potřebujete uložit.

I zařizování kanceláře má svá pravidla

Nestačí jen propočítat počet stolů a opatřit je židlemi. Něco takového totiž nikdy nemůže vyhovovat všem. Věděli jste, že všeobecně otevřené a komunikativní osoby si s oblibou sedají spíše do středu místnosti, zatímco milovníci odstupu vysedávají spíše na jejích okrajích?

Pořiďte proto takový kancelářský nábytek, který mezi jednotlivá pracoviště umístí psychologicky praktické přepážky. Nepředstavujte si ihned pevný kus překližky. Bohatě postačí i polička na květiny nebo dekorace. Vyřešíte tak zároveň i výzdobu, jež vaši kancelář jednoznačně zútulní.

Tip na článek:  Dubové podlahy, řešení pro váš byt

S naplánovanou výzdobou buďte opatrní

Jistě si vybavíte, jak nádherně vypadají katalogové kanceláře, v nichž jsou sladěny dokonce i květináče. Lidé však do takového prostoru rázem vnesou další proměnnou, s níž je třeba počítat. Jde zejména o nejrůznější osobní předměty – fotografie, hrnky na kávu, květiny, talismany apod. Rozhodně tedy platí, že méně je více.

Celkový dojem z pracovního prostoru tak dokáže v tomto ohledu zvýšit i obyčejná kancelářská skříň, pokud ji vyberete citlivě a s ohledem na zbylé zařízení místnosti. Sázkou na jistotu jsou pak designově sladěné nábytkové sety.

A kde nakoupit? Třeba v e-shopu Ajprodukty.cz, kde najdete široký výběr, přívětivé ceny a vysokou kvalitu. Vsaďte na tradici a vyberte si svůj nový nábytek do kanceláře rychle a pohodlně on-line.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..