Chcete mít kvalitní záznam z vašeho výletu do přírody? Nebo byste si rádi uchovali vzpomínku na příjemné chvíle strávené v sedle motorky, mířící napříč Evropou? Dnešní technologie vám umožní jednoduše nahrávat video ve Full HD rozlišení, aniž byste s sebou museli mít nějakou těžkopádnou elektroniku. Naopak, kamery mohou být i velmi malé, přesto s výborným výkonem a dlouhou výdrží. Byla by proto škoda nedat jim příležitost zazářit, zvláště pokud si předtím dobře prohlédnete jejich parametry.

Uplatnění najdou i při profesionálních závodech

Skutečně všestranné využití! I tak se dá v krátkosti popsat kamera na helmu, která pečlivě zdokumentuje profesionální závody, ale i jízdu ve volném stylu na venkově. Kapka adrenalinu rozhodně nesmí chybět, upevnění kamery je otázkou okamžiku a pak už stačí jen nahrávat další a další zážitky. Mimochodem, déšť nebo prach z cest nemají šanci, vadit nebudou ani mírné nárazy a otřesy, kterých bude při cestě v členitém terénu určitě dost. Sportovní akce v sedle motorky nebo seskok padákem, z něhož chcete mít videozáznam na památku, možností je zde skutečně více než dost!

Široký úhel záběru je samozřejmostí

Malé zařízení, které se ale umí pořádně rozhlédnout – velmi široký úhel záběru (až 140 stupňů) je skutečně plus, stejně jako bezchybná práce i ve vyšších teplotách nebo naopak poměrně mrazivém počasí. Kamera na motorku je vlastně nenápadná, ale odvede spolehlivou práci i při nepřízni počasí. Až čtrnáct hodin kvalitních nahrávek, které si můžete kdykoliv přehrát na mobilu nebo obrazovce vašeho počítače. Krásná vzpomínka na dovolenou nebo důkaz pro vyšetřovatele kolize, o které každá ze zúčastněných stran tvrdí něco jiného? Skutečně, jde o víceúčelové zařízení, jak vám potvrdí i aktuální nabídka modelů na cel-tec.cz!

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *