Dětský pokoj: bezpečné místo na hraní

Narození dítěte je ve většině případů radostnou událostí, jež si zaslouží pořádnou oslavu. V prvopočátcích svého života dítko nepotřebuje více, než vaši lásku a péči. Jakmile začne prozkoumávat okolní svět, je na čase zvážit, zda není vhodná doba pro zařízení dětského pokoje. Takový dětský pokoj by měl být nejen vysoce funkční, ale zejména bezpečný. Máme pro vás několik tipů, jak pokoj pro svou ratolest zařídit a kde vybírat dětský nábytek.

Pozor na sklo, elektřinu a ostré hrany

Jak již bylo zmíněno výše – dětský pokoj by měl být synonymem bezpečnosti. Při jeho zařizování se proto vyhýbejte ostrým hranám, vysokým kusům nábytku, ale i skleněným plochám nebo nezabezpečeným oknům. Pozornost věnujte také zásuvkám, které by měly být opatřeny bezpečnostními vložkami.

Jaký nábytek je v dětském pokoji „in“?

Takový, který splňuje vše výše uvedené. Dětský nábytek by tedy neměl disponovat ostrými hranami, velkými skleněnými výplněmi, jež může dítko kdykoli nedopatřením rozbít a převážně by měl být vyroben z kvalitních materiálů zaručujících dlouhou životnost. Při výběru nábytku mějte na paměti, že dítko zde bude postupně trávit stále více času a nábytek s ním poroste. Sázejte proto na známé a ověřené výrobce nebo prodejce nábytku, v jejichž sortimentu se nachází pouze vysoce kvalitní kusy.

Tip na článek:  Non-stop elektrikářská pohotovost se vám může opravdu hodit

Dětský nábytek na míru od společnosti MAX

Jednou z předních společností, jež se na výrobu a prodej nábytku pro děti i dospělé specializuje, je společnost MAX. Zde je možno nadiktovat své představy a požadavky, na základě kterých pro vás či vaše nejmilejší vyrobí nábytek na míru, jenž bude splňovat nejen funkční, ale zejména pak designové nároky. Pokud o dětském pokoji zatím nemáte jasnou představu, můžete se inspirovat vzorovými sestavami, které naleznete na oficiálních stránkách společnosti nebo požádat o vlastní 3D návrh či kalkulaci. Tu pro vás společnost MAX zpracuje zcela nezávazně a zdarma.

Similar Posts

1 komentář

  1. Odkdy se mému synovi stal v dětském pokoji úraz, tak jsme se s manželkou rozhodli, že v dětském pokoji změníme nábytek. Díky tomuto článku víme, jak dětský pokoj zařídit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *