Dveře. Co si představíte pod tímto velmi širokým pojmem? Klasické otáčivé dveře ve vašem pokoji? Možná máte dobrou fantazii a představíte si dveře prosklené, nebo s nějakým vzorem. Mezi dveře patří i obrovská vrata u středověkého zámku. Pokud si právě zařizujete nový byt či dům, zavítali jste do správného obchodu. Pomůžeme vám, vybrat si z toho velkého množství nabízeného zboží a zároveň rozšíříme vaše znalosti a tím pádem i možnosti pro design vašeho bytu. Byla by přece škoda se kvůli neznalosti omezovat pouze na obyčejné, na pantech točící se dveře.

U nás ale naleznete spoustu jak typů, tak i barev a stylů dveří. Najdete u nás jak interiérové dveře, tak i vstupní dveře do bytu či domu nejvyšší kvality, ke takovým dveřím poskytujeme i příslušné certifikáty týkající se protipožární odolnosti, a ochraně proti vloupání. Pokud sháníte vchodové dveře, neměli byste jejich ohněvzornost rozhodně zanedbávat, možná ušetříte stovky nebo tisíce korun, ale stojí vám to za lidské životy? Ochrana proti vloupání je také na vysoké úrovni, stačí se podívat na počet a sílu bezpečnostních čepů, které jsou klíčové v ochraně proti zlodějům.

Nejrozšířenější v naší nabídce interiérových dveří jsou samozřejmě klasické otočné dveře na pantech, máme spoustu různých typů i dekorů, velmi širokou škálu povrchů a materiálů, můžete vybírat jak z plných dveří, tak i z prosklených, při čemž si sami můžete na míru určit skleněných vložek, jejich vzor nebo průhlednost. Pro zachování soukromí poskytujeme neprůhledné skleněné vložky. Na druhou stranu pro zachování bezpečnosti máme nerozbitná nebo bezpečností skla, která se i v případě že prasknou nerozbijí na malé ostré střepy, které je velmi těžké a posbírat.

Vybírat můžete i z bezfalcových dveří, které nemají na pantech dveřní příčku, takže se dveře ukryjí v pantech po celé své tloušťce a nikde nevyčnívají, jsou tedy v jedné rovině se stěnou. S bezfalcovými dveřmi poskytujeme i speciální magnetický zámek, se kterým se dveře zavítají mnohem tišeji a plynuleji.

Také nabízíme například posuvné dveře do stavebního pouzdra. Je to ideleální volba do menších bytů, jejich úspora prostoru je velmi výrazná. V otevřeném stavu dveře nikde nevyčnívají, na rozdíl od klasických dveří, jejichž dveřní křídlo nepohodlně zabírá místo.

Méně rozšířené jsou dveře skládací, které připomínají harmoniku nebo skládací metr. Jejich hlavní přednost je stejná jako u dveří posuvných –  šetří místo a zároveň mohou doladit váš interiér svým netradičním stylem.

Nemusíte k nám ale pouze za dveřma, zabýváme se i takovou neodjímatelnou součástí dveří, jako jsou zárubně, nebo obklad kovové zárubně, pokud se chcete vyhnout hluku a prachu z bourání. Stačí si vybrat barvu a dekor vaší obložky, a v pro vás vhodnou dobu náš technik obloží vaše staré zárubně během několika desítek minut.

Jak vidíte, naše nabídka je velmi široká, mimo jiné máme v nabídce i laminátové podlahy, proto, pokud si zařizujete nový byt či dům, neváhejte dorazit do našeho showroomu, adresu kterého najdete na stránkách erkado.cz a naši experti vám poradí s výběrem a vyladěním vašeho bydliště – od dveří, přes zárubně a kliky až po podlahy.

Tip na článek:  Plánujete novou kuchyni? Víme, kde nejspíš uděláte chybu...
Podobné články na Triomar.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..