Proč studovat jazyky s PELICANEM?

Jazyková škola PELICAN sbírá zkušenosti s výukou už od roku 2002. Zájemcům o jazykové kurzy ve škole tak může nabídnout dlouholetou tradici ve výuce jazyků. Od samého počátku se specializuje na výuku jazyků dospělých studentů, na pomaturitní studium jazyků a na firemní jazykové kurzy, které zejména v posledních letech zažívají velký boom.

Škola PELICAN šije svým účastníkům kurzy na míru. V nabídce tak najdete jak kurzy individuální a skupinové, tak kurzy nejrůznějších pokročilostí – od začátečníků až po přípravy na zahraniční jazykové zkoušky. Kromě toho, že se škola Tvým potřebám přizpůsobí, nabízí PELICAN i další výhody.

Může jí být třeba poloha jazykovky v samotném centru Brna, díky které to na svůj kurz čínštiny nebudeš mít daleko, nebo třeba možnost parkování přímo ve dvoře školy, což se může zdát jako banalita, ale pro někoho i tohle může být v konečném důsledku rozhodující. Všichni totiž víme, jak nadlidský úkol občas může být, zaparkovat v denních hodinách v brněnském centru!

Jak se na svůj kurz přihlásíš?

Prvním krokem k úspěchu je vybrat jazyk, který se chceš učit a formu kurzu, která Ti bude nejvíce vyhovovat. Jsi čerstvý absolvent střední školy, chceš si udržet status studenta, ale nechce se Ti na výšku? Pomaturitní studium by pro Tebe mohla být skvělá volba!

Zkoušel jsi několikrát v rámci samostudia proniknout do tajů japonštiny, ale vždycky jsi to po nějaké době vzdal? Naši lektoři se na tento jazyk specializují a vzdát Tě jazykový kurz jen tak nenechají.

Stačí si tedy jen vyplnit rozřazovací test na stránkách jazykové školy, vybrat odpovídající úroveň kurzu a odeslat přihlášku prostřednictvím stránek nebo se zastavit v kanceláři naší školy osobně. Moc rádi Ti představíme sebe, naši školu a poradíme Ti, která forma kurzu bude pro splnění Tvého cíle vůbec ta nejlepší!

Tip na článek:  S lektory o pomaturitním studiu jazyků

Před první lekcí

Jakmile si kurz přihlásíš, máš už téměř vyhráno. Zbývá už jen dostavit se v čase konání Tvého kurzu do naší jazykovky. Tady Ti představíme prostory naší školy, učebnu, ve které bude jazykový kurz probíhat a třeba taky kuchyňku, ve které si můžeš v zimních měsících připravit horký čaj nebo ve stavu naprostého vyčerpání připravit výbornou kávu. Teď už zbývá jen (v případě skupinového kurzu) poznat své „spolužáky“ a samozřejmě lektora, který Tě bude v průběhu celého kurzu provázet.

Před kurzem od nás dostaneš taky pár pozorností a harmonogram celého školního roku. U PELICANA totiž milujeme plánování! Nemůže se tak tedy stát, že by Ti nějaká lekce snad unikla.

Dorazil jsi na kurz zrovna z práce a máš ještě půl hodinky čas? Připoj se zdarma k naší WiFi a podívej se na náš blog nebo třeba na informace o evropských vzdělávacích projektech, na kterých se naše jazykovka podílí. Zaujal Tě některý z nich? Zapoj se!

Co je cílem kurzu

Každý z našich jazykových kurzů je koncipován do dvou pololetí tak, abys za jeden rok zvýšil svou úroveň jazykových dovedností nejméně o jeden stupeň. A to kvalitně, nenásilně a zábavně! Dílčím cílem kurzu je vykonání státní jazykové zkoušky, která bude ve Tvém budoucím životě svědčit z dobré znalosti daného jazyka a kdoví, třeba právě díky tomuto certifikátu získáš svou vysněnou práci nebo se přestěhuješ do zahraničí, jak už si dlouho plánuješ? Jazyková škola Brno PELICAN zaručuje, že pod pelikáními křídly není nic nemožné!

Tak my jdeme postavit vodu na kávu a těšíme se na Tebe! Tvůj PELICAN!

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *