Roof Roof Tiles Clay Roof Tiles  - skorchanov / Pixabay

Moderní střechy se musí potýkat se stále se zvyšujícími požadavky na ekologii a udržitelnost – ovšem hliník je v této oblasti o pořádný krok napřed.

Například hliníková krytina PREFA Aluminiumprodukte je vyráběná ze sekundárního hliníku, tj. z  recyklátu, čímž je garantována vysoká ekologická bilance. Díky povrchové úpravě P.10 a skrytému nepřímému kotvení je odolná proti nepříznivým povětrnostním podmínkám. Krytina PREFA může tedy nabídnout dlouhou životnost s písemnou zárukou 40 let.

Střecha pro jakoukoliv nemovitost

Nezáleží na tom, zda stavíte nebo rekonstruujete. A dokonce ani na tom, jaký finální vzhled má vaše realizace mít. Sortiment prvků PREFA je široký – od tašek připomínající pálené tašky, šablony připomínající eternit, až po futuristické panely vhodné pro moderní budovy. Barevná škála je rozmanitá a tak může být každý projekt jedinečný.

Jedna z hlavních výhod hliníkové krytiny PREFA je její nízká hmotnost. Díky tomu se tzv. plechová střecha může uplatnit i na rekonstruovaných objektech, na které již statik z rozličných důvodů klasickou střešní skládanou krytinu nedoporučuje.

Střecha sladěná s fasádou

Firma PREFA však nedodává pouze střešní krytinu. Své nemovitosti můžete dopřát i kvalitní fasádní systémy PREFA, které jsou dalším oblíbeným prvkem moderní architektury. Jejich design dokáže být uchvacující i inspirující zároveň – a to jak pro majitele domů, tak i pro samotné architekty.

Tip na článek:  Pozor na azbest. Nacházet se může stále ještě ve zdech starých domů či chalup

Obvykle se uplatňují jako výrazný moderní prvek novostaveb, ovšem mohou se stát i žádaným spojovacím můstkem mezi starou zástavbou a moderně pojatou rekonstrukcí. A hledáte-li typ pro moderní přístavbu historických objektů, pak i tady vám hliník opravdu skvěle poslouží. Těšit se budete z dlouhé životnosti materiálu a garance 40 let. Pozor si musíte dát jen na jediné: vždy chtějte profesionály, kteří vám zároveň s kavitou produktu prodají i kvalitní řemeslné práce. I drobná chyba v použitém postupu může zapříčinit rychlou degradaci celého projektu.

Kde poptat kvalitního řemeslníka

Máte rádi maximální jednoduchost ve všech ohledech? I v tom vám PREFA ráda vyjde vstříc. Na oficiálních stránkách na vás totiž čeká intuitivní konfigurátor střechy či fasády. Díky němu získáte nabídku na realizaci od profesionálních řemeslníků, kteří se systémy PREFA mají zkušenosti a jsou z vašeho regionu.

Proč právě PREFA Aluminiumprodukte?

Firma PREFA působí na evropském trhu již více než 70 let a díky neustálým inovacím nabízí dokonale sladěný systém v oblast střech a fasád. Více než 4000 výrobků se vyrábí v Rakousku a Německu, na český trh jsou dodávány již více než 15 let. Ale firma si nezakládá jen na kvalitě výrobků, důležitý je i kvalitní servis. Servis je zaměřen nejen na projektanty a architektekty, ale i na odborné realizační firmy.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *