Mattress White Sleeping Sleep  - sensopur / Pixabay

Také přemýšlíte o nákupu tohoto nepostradatelného vybavení ložnice, protože to stávající už žádný komfort nezaručuje? Neřešte, zda vám v košíku skončí matrace – 160×200 nebo jiná. Rozměry jsou důležité, ovšem jejich výběr odbudete s metrem za pár minut. Mnohem podstatnější je materiál, z něhož je vytvořena.

Výběr té ideální, po všech stránkách vyhovující a samozřejmě komfortní, není právě jednoduchý. Ale nechte se odradit. Máme pro vás několik tipů, díky nimž to zvládnete na jedničku.

Co všechno zohlednit při výběru matrace

Zajímat by vás mělo zejména prostředí ložnice. Hledáte vybavení do jen málo větraných prostor? Vsaďte na matraci pružinovou. Naopak pěnová se sem příliš nehodí. Jde o důležitou prevenci před vznikem plísní.

Pružinové matrace 120×200 – od Matrace Matex apod. si navíc poradí i s pevným podkladem, zatímco na lamelový rošt můžete matrace volit prakticky libovolně. Důležité je nejenom pohodlí, ale také vzdušnost. Na špatně odvětrávané matraci se rychle zapotíte.

Tip na článek:  Jaký vysavač do malého bytu?

A co vaše hmotnost? Patří-li do nadstandardních hodnot, určitě na to dbejte  i při výběru matrace. Pro osoby se měkké materiály nehodí, zatímco drobnější spáči by jimi naopak měli vzít za vděk. V případě manželů s odlišnou konstitucí tak bývají mnohem lepší modely dělené. Případný diskomfort lze vyřešit šikovnou krycí matrací.

A cena? I opravdu kvalitní matrace 160×200 – od Matrace Matex lze pořídit za příznivou cenu. Stačí vsadit na nákup u specialistů. Kromě odolných materiálů používají i moderní technologie, starající se o dlouhodobou odolnost a trvanlivost každého produktu. Investice do takových matrací se vám tedy rozhodně vyplatí.

Matrace Matex pořídíte i on-line

Zjistěte, jaké trendy hýbou ložnicovým světem! Vyberte si tu nejlepší matraci z pohodlí domova, ovšem se všemi výhodami nákupu v kamenných prodejnách. Nebo je rovnou navštivte, a to hned na šesti místech: Praha, Česká Lípa, Kladno, Rakovník, Most či Teplice. Nákup vybavení ještě nikdy nebyl jednodušší!

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *