Kamchatka Volcano Fumarole Snow  - Natalia_Kollegova / Pixabay

Nyní je ten správný čas na výběr rodinné dovolené. Pokud vám odpočinek pod  teplými paprsky slunce u klidné hladiny moře nic neříká  a raději se vydáváte na horské túry, pak zpozorněte. Určitě se vám budou zamlouvat mnohem více, když si je dopřejete v oblečení, které vaše výkony i odhodlání maximálně podpoří.

Máme samozřejmě na mysli outdoorové bundy, kalhoty a další funkční kousky, v nichž vás nepřekvapí ani ty největší nástrahy počasí. A na co při jejich výběru vsadit?

Zjistěte, jaké materiály dnes hrají prim

Určitě na to, z čeho jsou vyrobeny. Vždyť technologie jdou stále dopředu  a liják, který by vás ještě před několika lety promočil na kost, nemusí mít už dnes žádnou šanci. A vůbec není nutné se převlékat do šusťákovky nebo dokonce pláštěnky, pod nimiž se vždy za chvíli nepříjemně zpotíte.

Vsaďte třeba na materiál G-1000 – kombinaci příjemné bavlny a odolného polyesteru, vylepšenou navíc grónským voskem, jenž se snadno přizpůsobí rozličným klimatickým podmínkám. Bergshell zase staví na udržitelnosti a recykluje již jednou použitý nylon. Vylepšuje ho TPU laminování, které mu poskytuje vodní sloupec až 10 000 mm.

Tip na článek:  Ratanový zahradní nábytek nadchne i vás

Jednou z nejlepších voleb pro outdoorové kalhoty a bundy je však Eco-Shell:

  • vodní sloupec: 20 000 – 30 000 mm,
  • prodyšnost: 20 000 – 26 000 g/m2/24 h.

Přesně takové jsou jeho vlastnosti. Jde o technologii společnosti Fjällräven původem ze Švédska, která již řadu let uvádí na trh prověřené oblečení pro všechny sportovní aktivity.

Oblečení, jako ušité na míru

Fjällräven svým zákazníkům dokáže vyjít maximálně vstříc. Takže pokud i vy patříte mezi ty, kteří mají pokaždé příliš úzký pas či krátké nohavice, zpozorněte. Důkladně se přeměřte, vyberte z nabídky velikost, jež vašim požadavkům odpovídá nejlépe a objednejte. Domů vám díky tomu přijde oblečení, jež vám sedne doslova jako ulité! Tajemství spočívá v perfektně padnoucích střizích, navržených pro skutečné milovníky outdooru, a nikoli jen na modelové figuríny. Špatně sedící bunda nebo kalhoty vám tak už výlety po okolí nikdy nepřekazí.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *