Jaký dárek věnovat babičce a dědečkovi?

Už máte dárky k Vánocům pro všechny, jen pro babičku s dědečkem ne? Dáme vám pár tipů na dárky, které stojí pár korun a přitom překvapí a potěší!

Prarodiče už jen tak něco nepotěší, proto je třeba se nad dárky pro ně zamyslet. Starší lidé totiž nemají stejné koníčky a sny jako mladší generace. Technické vychytávky jim nic neříkají, sportu příliš neholdují a zážitků se spíše obávají, než aby z nich měli skutečnou radost.

Nejen přikrývka z ovčí vlny je dobrým nápad, přečtěte si další tipy na vánoční dárky pro babičku a dědu!

Co tedy vlastně pořídit?

Něco dobrého na zub
Babičky a zvláště dědové jsou mlsní a rádi se dobře najedí. Zase si však nepotrpí na nějaká návštěvy snobských restaurací. dejte jim tedy poukaz do jejich oblíbené hospůdky, kde si mohou dát místní speciality a pochutnat si na tom, co znají a mají rádi. Ještě více je pak potěší, když s nimi půjde i celá jejich rodina. Zábavě pak nic nebrání a ani tak získají další skvělé vzpomínky, kterými se budou moci pochlubit svým kamarádkách a sousedkám.

Tip na článek:  Mandaly a buddhismus 

Péče o tělo
Každá babička nebo děda mají své zdravotní problémy, se kterými se snaží bojovat různými léky, léčivými mastičkami nebo bylinkami v různé podobě. Pořiďte jim balíček léčivé kosmetiky od oblíbené značky. Nebo jim kupte něco nového, co dosud nevyzkoušeli. Uvidíte, jak léčivá bylinná mast pomůže od bolesti zad, krku nebo bolavého lokte.

Pro zahřátí
Trápí vaše prarodiče stálá zima? Starší tělo má zpomalený metabolismus, není tak divu, že je prokrvování těla horší. Dejte dárek, který zabrání zimnici, nahřívací polštářky jsou velice praktické a zároveň levné. Polštářek může být plněný pohankovými slupkami, solí, třešňovými peckami nebo bylinkami. Jsou vhodné k tepelné (mikrovlnka) nebo studené (mrazák) terapii. Zahřejí i léčí bolest zároveň.

Už víte, co nadělíte?

Similar Posts

0 komentářů

  1. Priateľ vždy kupuje kávu rodičom 🙂 Je to najlepší darček, ktorý im urobí radosť a hlavne je to káva, ktorú majú radi a nie je najlacnejšia. Ja tento rok investujem do novej sedacej súpravy očividne spolu so súrodencami. Budúci rok bude u nás svadba a tak sme si povedali, že treba trošku obnoviť obývaciu izbu, premýšľame nad touto sedacou súpravou http://www.zlutahala.cz/sedaci-souprava-afrodyta-dva-boky-p4000, naši si poslednú dobu zvykli aj poležať v obývačke, takže to nie je zlá voľba, ešte budeme musieť k tomu dokúpiť taburety a bude to tip-top 😉

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *