Kvalitní garážová vrata

Vrata a brány jsou praktickými doplňky mnohých domů a firem. Proč si ale nedopřát vysokou kvalitu a zároveň perfektní vzhled, zapadající do okolního uspořádání? Využijte zkušeností a záruk jedničky na českém trhu! Spolehněte se na firmu Lomax, kde si dávají za hlavní cíl dodávání kvalitních výrobků zákazníkovi.

Garážová vrata na míru

Firma Lomax byla založena již v roce 1992. Výhodou firmy je vlastní výroba během krátkých časových intervalů. Dodávky objednaného sortimentu jsou rychlé a veškeré výrobky se montují na míru. Garážová vrata LOMAX se dají přizpůsobit nejen vašemu vkusu, ale také stavebním možnostem a rozměrovým dispozicím. U vyráběných vrat se klade důraz na bezpečné provedení, atraktivní design a vysokou kvalitu. Díky kvalitně provedené konstrukci a povrchové úpravě získají zákazníci vrata s dlouhou životností a provozní užitností. Nabídka dekorů je široká a lze se přizpůsobit individuálním požadavkům. Garážová vrata se nabízí ve více než 2500 barvách a imitacích dřeva, není vyloučena libovolná kombinace. Nikdy nebudete muset řešit nedostupnost náhradních dílů, protože vlastní výrobou se dokážou opatřit vždy na základě poptávky. O konkrétních cenách vás informuje garážová vrata ceník.

Tip na článek:  Sekční garážová vrata Univers – záruka kvality i nadčasového designu

Několik provedení garážových vrat

Nabídka garážových vrat je skutečně široká a vy si můžete dopřát několik druhů – sekční, posuvná, rolovací nebo průmyslová. Nejpoužívanějším typem garážových vrat jsou sekční. Skládají se ze sekcí a díky systému torzních pružin zajíždějí na vodících kolejnicích pod strop. Na vratových sekcích nechybí bezpečnostní zámky, aby nedošlo ke zranění během zavírání a otvírání. K výhodám posuvných garážových vrat se řadí nesnížení průjezdní výšky otvoru a osoby mohou procházet i při částečném otevření. Dále oceníte velice tichý chod, maximální užitnost a vysokou spolehlivost.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *