No přece malý!

Děláme si legraci – do malého bytu můžete pořídit i velký vysavač, ale pro malé úložné prostory asi nebude moc vyhovující…

Takže co s tím? Doporučíme Vám se podívat po tyčových vysavačích. Mají totiž mnoho výhod, oproti klasickým síťovým vysavačům.

Vysoká manipulovatelnost

Osvědčí se jak v malém, tak i velkém bytě.  Žádné vláčení velkého vysavače, žádný kabel k zásuvce. Potřebujete vysát jen pár drobků? Stačí vzít vysavač do ruky, přejet inkriminované místo a opětovně jej pověsit do dobíjecí stanice. žádné zdržování, žádné složité manipulace.

Skladnost

Tyčové vysavače mají většinou své dokovací stanice připevněné ke zdi – jednoduše je umístíte na chodbu, do skříně nebo třeba i do pokoje. Některé z nich vypadají opravdu zajímavě – jsou to designové kousky, které “přiznané” neudělají ostudu. Právě naopak přitáhnou oči a a majiteli udělají radost (a možná i prestiž)

Víceúčelovost

Z tyčového vysavače uděláte velmi jednoduše vysavač ruční. Snadno tak uklidíte drobnou havárii v kuchyni, vysajete sedací soupravu, nebo uděláte úklid svého vozu.
Vysát pavučiny pod stropem není problém…

Rotační hubice

Pro lepší a snadnější úklid jsou tyto vysavače vybaveny elektricky poháněnými rotačními kartáči. To využijete ideálně pro úklid koberců s kratším vlasem, zvláště pak, pokud byt s vámi sdílí čtyřnohý miláček. Koberce jsou rychleji čisté a ani jejich pelíšek není problém snadno uklidit.

Tip na článek:  Současné trendy ve vánočním osvětlení

Špičkou mezi tyčovými vysavači je Dyson V11 Absolute Extra.

Na jedno nabití jste schopni vysávat i vice než 60 minut. Za tu dobu uklidíte nejen malý byt, ale i celý rodinný dům. Kdyby jste ale chtěli pokračovat dál, není to problém – výměna baterie je otázkou sekund.

Velkou zbraní vysavače Dyson V11 Absolute Extra je rotační hubice High Torque. Ta je obdařena čidly, které 360 x za sekundu sledují zatížení hubice a podle toho přizpůsobují sací výkon vysavače. Ten tak sám pozná, že jste z pevného povrchu přešli na koberec a uzpůsobí tomu sání.  Nejen že tak snadno vysajete rozdílné povrchy, ale i ušetříte energii v bateriích. Při tom vám vysavač průběžně ukazuje, kolik času na úklid ještě zbývá.

Druhou hubicí, kterou si zamilujete je rotační hubice s jemným válcovým kartáčem pod názvem Fluffy. Ta dokonale vysaje a zároveň “vyleští” vaše plovoucí podlahy, kachličky nebo i lino.  Navíc dokáže vysát jedním tahem i větší chuchvalce prachu a nečisto, které oproti klasickým parketový hubicím netlačí až do rohu místnosti…

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *