Možná máte jen malý byt a myslíte si, že nejste pro nenechavce zajímaví. Pojištění majetku ale nekryje jen vloupání, ale i spoustu dalších nepříjemných eventualit. Voda, která vyteče z pračky, způsobí škodu sousedům. Zabouchnuté klíče mohou znamenat další výdaje, s nimiž opravdu nikdo nepočítal. A požár v bytě, to je bohužel kapitola sama pro sebe. Komplexní pojistka chrání každý den, zajistí klidné usínání a domácí pohodu. Sjednávat si podobnou smlouvu na pobočce je dnes už přežitkem, v moderní době přece všechno řešíme online, nebo snad ne?

Živly už nebudou mít žádnou šanci

Oheň nebo voda mohou napáchat značné škody. Ty byste bez vhodně zvolené pojistky museli hradit z vlastní kapsy. Je to právě majetkové pojištění, které zahrnuje různé položky a přináší tedy rozsáhlou ochranu pro mladé rodiny i osaměle žijící seniory. Nikdo z nás totiž nemá funkční věšteckou kouli, díky níž by mohl předpovídat různé budoucí události. Nevíme tedy, co se může stát za hodinu nebo za týden a někdy může jít o opravdové nepříjemnosti. Pojistná ochrana by proto měla být povinností pro zodpovědnou domácnost, která myslí na všechna rizika, co mohou a současně nemusejí nastat.

Tip na článek:  Sníte o vlastním bydlení, ale jste limitování financemi? Víme, jak na to!

Zjistěte, jaké pojistné na vás čeká

Nemusíte nikam chodit, není nutný osobní kontakt s makléřem. Kalkulačka majetkového pojištění vám ukáže, jaké roční pojistné byste platili v případě, že na nabídku kývnete. Vše je zcela nezávazné, jde jen o informativní záležitost. Jak se rozhodnete, je už pouze na vás. K tomu, abyste měli představu o ceně pojistky, potřebujete jen jediný údaj – a sice kolik metrů čtverečních obytné plochy má vaše nemovitost. Z toho se pak vypočítá paušál, který měří všem stejně a je tedy maximálně spravedlivý. V ceně pojistky pak budou i katastrofická rizika, o něž se pak nemusíte starat v rámci různých dalších připojištění.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *