Nature Mountain South Moravia  - ivabalk / Pixabay

Pálava má pověst báječné české dovolenkové destinace. Nádherná krajina, vinice, množství přírody i historických památek objevování… To všechno si ovšem žádá ještě trochu víc. Například pohodlný penzion, v němž si budete moci odpočinout po náročných túrách, a vychutnat si lahodné víno a množství dalších zážitků.

Vsadit můžete již na více než dvacetiletou tradici, zosobněnou v našem dnešním tipu. Rodinně založený penzion Pavlov Florián si zakládá na osobním přístupu ke každému klientovi a kromě ubytování a restaurace proto nabízí také vinotéku.

Vše pro milovníky vína a ještě něco navíc

Nikde jinde se totiž s přáteli nepoznáte lépe než právě nad sklenkou vína. Můžete se pobavit nad mnoha vzorky vyhlášených vín z okolního kraje anebo vsadit na něco víc. V případě zájmu totiž můžete prožít svůj jedinečný večer i prostřednictvím řízené degustace, díky niž se se o vínu dozvíte množství zajímavých věcí. Potěší vás odborný výklad i možnost objednání jídel ze zdejší vyhlášené restaurace. K vaší spokojenosti tak nebude chybět dozajista nic.

Tip na článek:  Kam na dovolenou k moři?

A to stále ještě není vše. Potěšit vás může i cimbálová muzika, jež k moravskému folklóru a všeobecně k oblasti jižní Moravy neodmyslitelně patří. Chcete zažít pravou moravskou veselici  a zábavu? Pak si rozhodně výstup zkušených hudebníků nenechte ujít. Jde o zážitek, na který se nezapomíná.

V sobotu za cimbálovkou

Obvykle se tato vystoupení konají v sobotu a začínají v osm hodin večer, přičemž se často protáhnou až do půlnoci nebo dokonce ještě déle. Jen pozor, kapacita vinárny je omezena, bude tedy lepší si svůj večer rezervovat předem.

Penzion Florian nabízí levné ubytování Pavlov, takže si můžete obě „akce“ zajistit najednou. Více se dozvíte na stránkách Pensionflorian.cz. Restauraci lze použít i pro rodinné slevy a další akce s kapacitou až 86 míst. Svou dovolenou tady si tak užijete v každém případě.

Water Tank P%c%alava Doln%c%ad V%c%bstonice - mtajmr / Pixabay
Míříte na Pálavu? Máme tip na skvělé ubytování
Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *