Milujete moderní stavby, které nijak drasticky nezasahují do celkového rázu krajiny? A zároveň vás nadchla myšlenka funkčního bydlení? Na pražském Žižkově probíhá výstavba nových bytových domů, které si zamilujete.

Rezidenční projekt Byty u parku

Stavba nových bytových domů na Žižkově začala v roce 2020 a již nyní je jasné, že se bude jednat o byty na Praze 3, které budou jak moderní, tak i funkční, a navíc se nachází i ve skvělé lokalitě. Momentálně probíhá výstavba 11 domů, které nabídnou 272 bytů a 2 ateliéry. Díky tomu, že maximální počet pater v jednotlivých domech bude šest, domy se skvěle začlení do okolní krajiny. K dispozici budou jak byty od 1+kk až po 5+kk.

Architekti projektu

Za projektem, který se jmenuje Byty u parku a bude nabízet moderní bydlení v Praze na Žižkově, stojí pražské architektonické studio Architecture Interior Project. To má s navrhováním moderních a funkčních domů již spoustu zkušeností, protože právě díky nim vzniklo velké množství moderních bytových čtvrtí po celé Praze. Jednotlivé byty a ateliéry, které jsou součástí projektu, tak budou promyšlené do nejmenších detailů a budou pracovat například i s maximálním využitím denního světla v interiérech.

Tip na článek:  Nejenom kancelářské nábytkové trendy pro rok 2020

Park Židovské pece

V těsné blízkosti domů leží park Židovské pece. Jedná se o veřejně přístupný park o rozloze 7 ha, co z něj dělá druhý největší park na pražském Žižkově. V parku se můžete věnovat posilování ve venkovní posilovně, děti se zabaví na dětském hřišti a milovníci pikniků ocení speciálně vyhrazená místa pro pořádání pikniků. A samozřejmě se v parku nachází i lavičky a spoustu prostoru k procházení.

Byty u parku jsou projektem, který je skvělou ukázkou toho, že lze postavit moderní a funkční bydlení, které nijak nezasáhne do okolní krajiny.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *