Jak snadno a elegantně vyřešit problémy s nedostatkem místa v domácnosti? Zbavte se klasických komod a pořiďte si vestavěné skříně na míru! Jejich hlavními výhodami jsou velká úložná kapacita a možnost využití jakýchkoliv prostor až do posledního centimetru. Máte malý být, podkrovní pokoj nebo netypické prostory, s nimiž si nevíte rady? S vestavěnou skříní žádné místo nepřijde nazmar.

Rozvrhněte si svůj prostor
Vestavěné skříně mají různé vnitřní uspořádání – záleží jen na vás, jak vybavíte tu vaši. Základem jsou police, zásuvky a šatní tyče, které můžete doplnit drátěnými koši různých rozměrů, výsuvnými policemi, botníky, držáky na hadici vysavače, boxy, výklopy, držáky žehličky a mnoha dalšími doplňky, které vám skladování věcí usnadní. Délka skříně může být jakákoliv a lze využít i rohu. Máte-li hodně věcí k uložení, nebojte se zvolit vestavěnou skříň podél celé jedné stěny v místnosti při výšce od podlahy až ke stropu. Tak se snadno zbavíte nepořádku a budete mít dostatek prostoru na všechny drobnosti. Nemusíte dokonce ani nechávat volné místo přede dveřmi, protože tyto skříně mívají většinou posuvné dveře.

Originální design
Variabilita prostoru je však jen jednou z výhod. Skříň na míru totiž není pouze praktickým pomocníkem při skladování vaší garderóby, ale také pěkným designovým doplňkem. Právě díky tomu, že nejde o sériový výrobek, můžete popustit uzdu své fantazii. Vyberte si z široké škály druhů dřeva, barev a také kování! Dveře pak mohou být laminové, dýhované, ratanové nebo kazetové. Současným trendem jsou posuvné dveře s potištěným sklem DESIGN DOORS, které se nabízejí v široké škále vzorů. Lákavá je u nich také možnost dodat vlastní návrh nebo fotografii, kterou lze použít jako předlohu. Stačí jen, aby byla v dostatečně velkém formátu. Také dveře se zrcadly nebo s barevnými skly (lacobely a matelaky) se těší velké popularitě.

Tip na článek:  Toužíte po stylovém domově? Volte skleněné obklady!

Jedním z mála negativ skříně na míru je, že její návrh, výroba a montáž vyžaduje pomoc odborníka. Naštěstí na trhu existují spolehliví, léty prověření výrobci, kteří s vámi pečlivě proberou možnosti a předloží 3D návrhy vestavěné skříně na míru, kterou po schválení zákazníkem pečlivě vyrobí. To vše a ještě více nabízí společnost ARDekor, která navíc nad rámec specializace na skříně na míru může vaši domácnost vybavit ladícím zakázkovým nábytkem. Profesionálové vám pomohou navrhnout vestavěnou skříň podle nejnovějších trendů a s důrazem na maximální funkčnost. Můžete se přijít poradit do studia vestavěných skříní 7 dní v týdnu, prohlédnout si nabídku nejčastějších variant pro inspiraci, nebo vše objednat prostřednictvím poptávkového formuláře z pohodlí domova

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *