Dnes jsou doplňky stravy, které našemu tělu dodávají cenné vitamíny a minerály, stále častějším tématem. A to nikoli jen v ordinacích lékařů. Spolu s tím, jak se vracíme ke zdravému životnímu stylu, si také uvědomujeme, co jsme sami sobě mnohdy ještě před několika lety způsobovali.

Zásobit se však veškerými potřebnými látkami je v současné době mnohem těžší, než kdy dřív.

Krása a zdraví tak už rozhodně nejsou samozřejmostí a ani přírodní produkty neposkytují dostatečnou záruku. Půda je slabá, podmínky pro zemědělství se stále zhoršují…

Podzimní virózy a další nepříjemné stavy

Mnohdy ani netušíme, co všechno v našem těle vitamíny a minerály zajišťují. Například zinek podporuje imunitu a přispívá ke dobrému stavu kůže, biotin se stará o perfektní vzhled vlasů a nehtů a kyselina pantothenová mu v tom zdatně sekunduje. Jeden bez druhého však nemají takovou sílu, jako když působí ve vzájemně synergii, jako například v přípravku Biosil Plus, který je určený pro péči o vlasy, nehty a kůži.

Tip na článek:  Pozor na azbest. Nacházet se může stále ještě ve zdech starých domů či chalup

Když nefunguje cévní zásobení, nefunguje nic

Aby se však všechny důležité vitamíny a minerály dostaly tam, kam mají, potřebují k tomu podporu silného cévního systému. V tom nám pomáhají například nejrůznější antioxidanty. Ten z révy vinné najdeme třeba v přípravku Moruše Plus, vhodném také pro udržování normální hladiny cukru v naší krvi.

A od únavy a vyčerpání může ulevit také Graviola Plus, jejíž složky rovněž přispívají k normální funkci imunitního systému a podílí se i na ochraně buněk před oxidativním stresem. Jde o přírodní produkty, které jsou k našemu tělu na rozdíl od většiny léků opravdu šetrné. Pracují s extrakty z rostlin z celého světa a dovedně je skládají k sobě, aby jejich zamýšlené účinky ještě posílily.

Tip pro čtenáře: Jste unavení a nic nepomáhá ? Zkus bílý kratom z e-shopu Nejlepsikratom.cz

Vhodný přípravek tak najdete pro každé období roku. A pokud vás navíc zajímají i ty nejlepší ceny, doporučujeme nákup na Gigalékárna.cz.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *