Tv Popcorn Film Streaming Watch Tv  - FrankundFrei / Pixabay

Elegantní hranatý design, vyladěný zvuk a parádní obraz zobrazující i ty nejmenší detaily. Přesně tak by se daly popsat televize německé značky Loewe, jež jsou vynikajícím řešením pro ty nejnáročnější zákazníky. Z vašeho obývacího pokoje jako mávnutím proutku udělají domácí kino, jež očaruje všechny vaše smysly.

Ještě jste o televizích značky Loewe neslyšeli? Možná proto, že jste doposud sledovali nabídku televizorů pouze u klasických prodejců elektroniky. Tam najdete televize od nejznámějších značek, které samozřejmě mnohdy nejsou špatné, avšak do lukrativního provedení mívají daleko. Pořád jde o mainstreamové řešení, u kterého kolikrát platíte spíš za značku než za technologii. U německého výrobce Loewe je vše jinak.

Nadčasový design s ostře řezanými liniemi

Podívejte se na https://www.avcenter.cz/loewe a zamyslete se nad tím, jak televizory Loewe vypadají. Připomínají vám nějaké jiné televize, které jste viděli? Pravděpodobně ne. Německý výrobce vsází na čisté a ostře řezané linie, jež působí opravdu originálním dojmem. Hodí se kamkoliv, ať už sháníte televizi do vašeho moderně zařízeného domova, nebo na chalupu v přírodním stylu.

Tip na článek:  Současné trendy ve vánočním osvětlení

Výrobce Loewe za své produkty obdržel zhruba 200 ocenění za prvotřídní design, jednalo se přitom nejen o německé, ale i jiné celosvětové soutěže.

Jedinečná OLED televize

Loewe vyrábí televize s úhlopříčkou od 43 palců až do úctyhodných 65 palců. Větší modely jsou vybaveny OLED panelem, který zajišťuje opravdu dokonale jasné a přirozené barvy, parádní kontrast, skvělou ostrost i při rychlých pohybech. Reprodukce barev je skutečně brilantní.

Značka Loewe začínala jako výrobce radiopřijímačů a co se týče zvuku, patří mezi špičku dodnes. Proto i zvuk televizorů Loewe vyniká nad průměr. Například v řadě bild dostanete televizor se soundbarem s šesti reproduktory o celkovém výkonu 80 wattů.

A kde televize Loewe pořídit? Vydejte se do e-shopu AVcenter.cz: https://www.avcenter.cz/loewe. Případně můžete navštívit studio přímo v Praze a špičkovou techniku si prohlédnout a vyzkoušet na vlastní kůži.

Zajímavé příspěvky z rubriky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..