Vaše tarotové karty jsou něco, čeho si vážíte. Je to vzácnost a hodně pro vás znamenají. Ať už používáte pro výklad karet jednu nebo dvě karty, nebo jste sběratel balíčků tarotových karet, pečlivě je ukládáte a věnujete jim péči, jako každý vykladač tarotových karet.

Takže, jaký je nejlepší způsob uložení karet na tarot? Jak se máte postarat o 78 nejlepších kamarádů vašeho života? Pojďme se na to podívat.

Vaše tarotové karty jsou obvykle vyrobeny ze silnějšího papíru, který je často pokrytý tenkou vrstvou plastu. Používáte je po celou dobu, kdy vykládáte karty. Můžete je míchat a pokud vykládáte budoucnost pro různé lidi také to určitě děláte.

Energie jiných lidí, však může vaše karty opotřebovat. A protože jste s těmito tarotovými kartami spokojeni, pečlivá péče je základ.

Péče o tarotové karty

Péče o vaše karty na tarot znamená, že zajistíte, aby nevyhnutelné opotřebení karet bylo snížené na minimum. Existuje několik věcí, které pro to můžete udělat:

Používejte vykládací ubrus či látku

Rozprostřete na stole, kde probíhá vykládání karet tzv. vykládací ubrus nebo hezkou látku. Tímto způsobem snížíte opotřebení, které vzniká při dotyku karet s povrchem stolu. Povrchy stolů, rohoží nebo jiných podkladů mohou být často drsné. Zvlášť pokud používáte vykládací karty více razantně, abyste dodali svému výkladu karet na důraznosti.

Podle zkušeností, pokud nepoužíváte roztaženou látku a vykládáte karty často, pak se vám může stát, že během roku se obrázky na kartách začnou ztrácet. Při zakoupení nového balíčku karet s vykládacím ubrusem či látkou jsou karty i po cca 4 letech stále dobře čitelné!

Můžete si vybrat jakýkoliv druh látky /mnoho lidí doporučuje hedvábí/. Nicméně můžete použít jakoukoliv látku, která se vám bude líbit. Stačí i ubrus z obyčejné bavlny. Co se týče barvy, opět se můžete setkat s doporučeními, že nejlepší je černá. Ale opět je to zcela na vás, jaká barva se vám líbí a hodí do vašeho interiéru. Jen se při výběru ujistěte, že vás podkladová barva nebude rušit při čtení karet.

Tip na článek:  Online casino hry aneb hrajte s jistotou a bez proher

Nabíjení tarotových karet

Nabíjení karet na tarot je skvělým způsobem, jak udržet energii karet pozitivní a optimistickou. Opět existuje mnoho způsobů, jak můžete karty dobíjet. Nabíjením tarotových karet zajistíte, že vaše karty nebudou ovlivněny energiemi z předchozích výkladů a že podají ty nejlepší výsledky.

Skladování tarotových karet

Správné uložení karet na vykládání je pro většinu lidí velkou otázkou. Karty jsou obvykle zabaleny v hezké kartonové krabičce, která však bohužel nemá dlouhou trvanlivost. Většina těchto krabiček je vyrobena tak, aby v nich byly karty uloženy opravdu natěsno.

Při následném vytahování karet z těsné krabičky a vracení zpět pak nevyhnutelně dochází k jejich opotřebení. Takže jaký je nejlepší způsob, jak ukládat tarotové karty?

Látkové pytlíky na tarotové karty

Tzv. sáčky na tarotové karty jsou v dnešní době na trhu v hojném množství. Látkové pytlíky na stažení šňůrkou jsou velmi krásně zdobené a můžete je mít vyrobené z různých materiálů. Od základních bavlněných taštiček až po sametové.

Vybírat můžete i z pytlíků různých velikostí, což se hodí, pokud používáte i karty větších velikostí. Při rozhodování, jaký je pro vaše karty nejlepší se řiďte svými pocity a intuicí, která vám napoví, kde se vaše karty budou cítit šťastně.

Truhly na tarotové karty

Truhly nebo skříňky na tarotové karty jsou vyráběny z různých materiálů jako je dřevo nebo kov. Truhly na karty mohou být prosté nebo na sobě mají bohaté zdobení. Vnitřní část boxů je většinou vyložena nějakým druhem látky.

Opět volte podle svého citu a vkusu to nejlepší pro váš balíček karet.

Velký výběr různých typů tarotových karet včetně ubrusů a úložných truhel najdete na stránkách www.poznani-knihy.cz nebo přímo na prodejně v Olomouci.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.