Studium MBA je vnímáno jako výlučná součást korporátního světa. Málokdo si ovšem uvědomuje, že znalosti a zkušenosti, jež člověka dělí od získání MBA titulu, je možno uplatnit také i při řízení vlastní firmy. Kromě toho můžete v dnešní vysoce moderní a sofistikované době pocítit jistý tlak ze strany svého zaměstnavatele, který by u vás titul MBA mile rád psal.

Důraz na praxi!

Neděste se, studium manažerských dovedností nemá nic společného s nudnou výukou, kterou jste doposud absolvovali ve školách a na univerzitách. Studium na nich totiž připravovalo studenty na budoucí zaměstnání. Výuka, která má vést k titulu MBA, je naopak zaměřena více na zkušenosti nabyté praxí.

Kde titul MBA získat?

Pokud si chcete manažerské dovednosti osvojit v souvislosti s korporátní identitou firmy anebo rozjíždíte vlastní business, máme pro vás tip na prestižní školu Business Institut EDU, kde naleznete širokou nabídku studijních programů, jejichž výsledkem budou nově nabyté zkušenosti, ale i prestižní MBA titul, který s sebou nese řadu zajímavých výhod. Získat díky němu můžete nejen lepší pracovní uplatnění, vyšší plat, ale také dosáhnete na vyšší pozice v hierarchii podniku a hlavně získáte řadu zkušeností, jež vám otevřou mnoho šancí a nových příležitostí.

Tip na článek:  Probuďte svého vnitřního dobrodruha

Získejte titul MBA na prestižní univerzitě

Jak jsme již výše zmínili, Business Institut EDU nabízí hned několik zajímavých oborů. Zmíníme například studium MBA Finanční management, Projektové řízení a plánování, Management soft skills nebo obory, které jsou zaměřeny na média a komunikaci v rámci nich. Mezi největší výhody studia na škole Business Institut EDU patří důraz na praxi, časová flexibilita, studium, které standardně zabere 1,5 roku, ale především špičkový tým zkušených lektorů. Studium MBA v Praze naleznete na adrese Kodaňská 558/25 ve Vršovicích.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *