a zákazníci si vás najdou sami

Když budete mít kamenný obchod a v něm protivnou prodavačku, většina zákazníků se mu vyhne, i kdybyste nabízeli modré z nebe.

Když budete mít e-shop a v něm nepřehlednou nabídku, nudný design, či nulovou technickou podporu, budete na tom stejně.

Stojíte tedy před rozhodnutím, zda zvolit nabídku e-shopu zdarma a riskovat, že budou zdrojové kódy volně přístupné, nebudete mít k dispozici všechny důležité funkce a nejspíš narazíte i na podprůměrnou grafiku, nebo se rozhodnete pro pronájem e-shopu, který může být poměrem ceny a funkce vhodný pro začínající prodejce, je ale třeba počítat s tím, že tak trochu splynete s davem, což je v případě, kdy prodáváte opravdu výjimečné, netradiční a kvalitní zboží, vysloveně škoda.

Ono jít po vyšlapané cestě je sice jednodušší, ale těžko na ní objevíte něco nového. Zcela jiné možnosti se před vámi otevírají, když se vaší volbou stane e-shop vytvořený přímo na míru.

Ptáte se, proč byste měli volit právě tuhle možnost? Odpovíme vám otázkou: “Proč ne?”

Americký podnikatel Jack Welsh řekl: “Pokud nemáte konkurenční výhodu, nekonkurujete!” A eshop na míru vám tuhle výhodu servíruje doslova na zlatém podnose.

Je totiž:

  • originální;
  • flexibilní;
  • uživatelsky příjemný;
  • bezpečný;
  • 100 % dle vašich představ.
Tip na článek:  Uvažujete o vlastním e-shopu?

Vytvořením e-shopu na zakázku nám umožníte uchopit vaši firemní strategii a zajistit, že budete pro svoje zákazníky viditelní, čitelní a také uživatelsky příjemní.

Zatímco vy máte vizi toho, čeho chcete dosáhnout, my vám poskytneme nástroje, jež plně zohlední jedno základní pravidlo: pokud máte být pro svoje zákazníky nenahraditelní, musíte být odlišní.

A to nejenom sortimentem nabízeného zboží. Dobrý obchodník totiž umí zajímavě prodat i naprosto běžný produkt, a ještě dosáhne toho, že se k němu budou zákazníci rádi vracet.

Dost možná to nebude na základě super slev, jako spíš díky individuálnímu přístupu, který se v dnešním globalizací ovládaném světě stává velmi vyhledávaným atributem.

E-shop na klíč nabízí v oblasti podpory péče o zákazníky a v rámci pohodlí jejich nákupu obrovské možnosti. Jako prodávající budete schopni adekvátně reagovat na potřeby svých klientů a vámi poskytovaný servis bude mít onen důležitý přesah, kvůli kterému se k vám budou lidé rádi vracet.

Současně vám e-shop na míru nastavíme tak, abyste mohli pohodlně sledovat jeho úspěšnost, snadno poznáte, kterým oblastem je třeba věnovat více pozornost, co je nutné vyladit a kde zkvalitnit nabízené služby.

Chcete si vše nejdříve vyzkoušet?

Stačí si zřídit naši demoverzi e-shopu na 60 dní zdarma! Demoverze není omezena funkčností, takže si můžete vyzkoušet v podstatě každou nabídku a nastavení. Zkušební verzi e-shopu je možné umístit i přímo na vaši doménu, takže si vyzkoušíte přímý prodej.

Máte zájem o více informací? Navštivte naše stránky www.inshop.cz nebo nám napište či zavolejte. Rádi to s vámi probereme.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *