Jazykový kurz se jistě bude hodit každému cestovateli

I těm největším peciválům z nás se to občas stane. Při přepínání televize zahlédneme dokument o Bali, z reklamy na kávu zavoní kolumbijské plantáže nebo při cestě domů z práce zjistíme, že v Lidlu zase mají mexický týden.

Představa exotických krajů nám dá na chvíli zapomenout na pošmournou realitu pozdně letního Brna, do kterého se už brzy dostaví blátivý podzim, a my najednou zatoužíme vyměnit kancelářskou židli za rozpálený písek nebo břeh horského jezera.

Dobrá zpráva je, že nemusíte hned shánět letenky, abyste přivoněli k lákavým dálkám. I vaše město totiž nabízí možnost, jak ukojit svého čerstvě probuzeného vnitřního dobrodruha. A nemusíte si kvůli tomu ani brát dovolenou v práci!

Nový koníček

Touto možností jsou jazykové kurzy, kterých Brno nabízí skutečně nepřeberné množství, a to i pro ty, kteří už dávno odrostli školním lavicím. I když leckomu mohou znít vzdělávací kurzy děsivě, stovky nadšených studentů potvrzují, že je to ve skutečnosti skvělá zábava. Tak proč si ze studia jazyků neudělat svůj nový koníček?

Kurz angličtiny se jistě bude hodit každému cestovateli, a to nejen proto, že jde o nejpoužívanější jazyk v oblasti cestovního ruchu. Věděli jste například, že angličtina je úředním jazykem nejen v mezi Čechy tak oblíbené Anglii, ale třeba také na Jamajce nebo na Bahamách?

Zkrátka, angličtina otevírá dveře do celého světa, a Brno je plné možností, jak se v tomto jazyce zdokonalit. Mezi vyhlášené patří například pomaturitní studium angličtiny jazykové školy Pelican. A pokud se zrovna neřadíte mezi čerstvé maturanty, můžete se přidat k jednomu z mnoha jazykových kurzů pro veřejnost, které tato škola v letošním roce otevírá.

Pokud angličtina otevírá dveře do světa, tak němčina vám otevře ty do Evropy. Tento nádherný jazyk je ideální pro nadšené turisty a milovníky hor. Vždyť německy se snadno dorozumíte nejen v rakouských Alpách, ale také v okouzlujícím Švýcarsku! Mezi jazykovými kurzy v Brně je kurz němčiny jedním z nejoblíbenějších. Zvolit si můžete například pomaturitní studium němčiny nebo jazykový kurz němčiny pro veřejnost jazykové školy Pelican.

Tip na článek:  Staňte se dálkově odborníky na business

Další vnitřní dobrodruh

Pokud váš vnitřní dobrodruh prahne spíše po slunci a azurovém moři, ideální volbou jsou pro vás kurzy španělštiny. Mateřským jazykem Antonia Banderase nebo Enrica Iglesiase si s usměvavými místními popovídáte nejen ve Španělsku, oblíbené letní destinaci mnoha českých cestovatelů, ale také například až ve vzdáleném Mexiku, na Kubě nebo ve slunečné Kostarice. Kurzy španělštiny jsou v Brně vždy velmi žádané, proto určitě nebudete mít problém najít pro sebe ten pravý.

Kurzy francouzštiny jsou nejen skvělým způsobem, jak si vylepšit znalosti tohoto čím dál tím oblíbenějšího jazyka, ale také další z možností, jak se alespoň na chvíli přenést do exotických krajů. Vždyť francouzsky se domluvíte nejen v hojně navštěvované zemi croissantů a dobrého vína, ale také v oblíbených severoafrických destinacích, jako je Tunisko nebo Maroko.

Jazykové kurzy Brno jsou odpovědí na povzdechy, které možná i vám občas uniknou u romantických filmů odehrávajících se na slunných plážích nebo v uličkách historických měst. Vždyť i vy se můžete každý týden na pár hodin ocitnout na zasněženém vrcholku Matterhornu nebo v sladce vonící pařížské kavárně, a to aniž byste museli vyjít ze dveří své jazykové školy v Brně. A kdo ví, možná už příští léto seberete odvahu a vůně dálek ochutnáte na vlastní pěst.

Pomaturitní studium i kurzy pro veřejnost nabírají své účastníky právě teď. Tak už nenechávejte svého vnitřního dobrodruha čekat, a udělejte první krok k novým, zajímavým a voňavým zážitkům!

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *