zahradní domky

Zahrady u vašeho domu nebo v zahrádkářské oblasti potřebují takřka celoroční péči, když je chcete mít udržované, připravené k pěstování zeleniny a rostlin, anebo vhodné pro různé druhy zábavy. Umíte si spočítat všechno vaše nářadí, sportovní vybavení a další pomocníky? Představte si, že byste svoje lopaty, hrábě, motyčky, sekačky, míče, houpací sítě, příslušenství k bazénu, houpačky pro děti a mnohé jiné vybavení umístili na jedno místo. Ano, zahradní domky vám mohou ušetřit čas i péči o vaše nářadí a vybavení.

Proměna zahrady snadno

Nářadí schované na jednom místě, to je realita projevující se uklizenou zahradou. Domky na nářadí a zahradnické náčiní se vyrábí z kvalitního dřeva a svým vzhledem perfektně zapadají do stylu každé zahrady. Nejde však jenom o úklid, ale také má velké slovo údržba. Vaše pomocníky budete celoročně chránit před nepřízní počasí či vlhkostí půdy.

Komu se především budou hodit zahradní domky?

  • kutilům
  • rodinám s dětmi
  • zahrádkářům
  • sportovcům a aktivním osobám
  • osobám, které chtějí mít uklizeny potřeby využívané venku
Tip na článek:  5 univerzálních hraček pro kluky a holky

Domky vydrží v zahradě dlouhou dobu

Dřevěné zahradní domky Palmako a Herold jsou nabízeny s vysokou kvalitu dřeva. Mají pevnou konstrukci a můžete počítat s dlouhou životností. Všechny zahradní domky Herold z nabídky sestavíte snadno a rychle svépomocí díky přiloženému návodu. Některé typy jsou vyhledávány pro prostorné dveře a okna, aby dovnitř vniklo dostatek světla. Široké dvoukřídlé dveře u domku jsou ideálním řešením k umístění cyklistické výbavy, zahradní techniky, motocyklu apod. Domky se zavírají buď na petlice. Anebo je součástí zámek. U jednotlivých typů je vždy dobré si všímat, zda je domek dodáván s podlahou a se střešní krytinou. Pokud ne, není problém si vše potřebné doobjednat. Jako střešní krytina se dodává černá lepenka nebo klasická krytina na střechy – šindel apod.

Similar Posts

1 komentář

  1. Jen krátce po přečtení tohoto článku jsme si objednali domek od Domky-Delta. Tak jsme zvědaví 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *