Ještě donedávna šlo spíše o raritu, ovšem v současné době si sklo nachází cestu ke stále více milovníkům moderního designu skloubeného s praktičností. Unikátní vzhled se totiž dokonale snoubí s žádanými vlastnostmi – od bezúdržbovosti až po vysokou odolnost.

Skleněné obklady do kuchyně se tak přizpůsobí se každému prostoru – vyrábějí se v mnoha tvarech i velikostech a není problém na jednu plochu položit téměř mozaikový mix obdélníkových a čtvercových tvarů. Klasická řešení s rozličnou designovou úpravou však bývají mnohem efektnější. Vsadit můžete na pestré barevné spektrum a nejrůznější potisky nebo si jednoduše užít ničím nenarušenou ledovou krásu křišťálově čistého materiálu. Jen to jen a jen na vás.

Speciální sklo, kterému nevadí ani vysoké teploty

Měli byste vědět, že skleněné obklady do kuchyně se vždy vyrábějí z vysoce odolného základu. Velmi dobře tak odolávají mechanickému poškození či střídání teplot, a to včetně těch opravdu extrémních v těsné blízkosti sporáku.

Tip na článek:  Kvalitní podlahy od českého výrobce

A jak je to s údržbou? Na většinu běžných nečistot vám postačí hadr a teplá voda. Sklo se může pyšnit speciální povrchovou úpravu, díky níž na něm mastnota a špína jednoduše neulpívají. Do dokonalého lesku pak skleněné obklady vyleštíte za pár minut hadříkem z mikrovlákna nebo např. oblíbenou jelenicí. Budou vypadat opět jako nové.

Kde se inspirovat aneb široká paleta možností

Rádi byste viděli, jak takové interiéry vypadají v praxi? Tohle sklenářství České Budějovice má pro vás nachystánu rozsáhlou galerii již realizovaných projektů, v níž si na své přijde opravdu úplně každý. Kromě obkladů se můžete těšit i na mnohé další skleněné doplňky do interiéru.

Ve hře je také bezrámové zasklení, skleněná schodiště nebo zrcadlové sestavy. Zkrátka vše, co moderní bydlení, sázející na praktičnost a eleganci, potřebuje. A k mání je rovněž havarijní zasklívání a další užitečné služby. Zjistěte více na Sklenarstvicb.eu.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *