Dát o sobě vědět – to je první pravidlo úspěchu. A nezáleží na tom, zda se snažíte propagovat svůj zbrusu nový technologický vynález, provozujete taneční školu – nebo se „jen“ snažíte prodat nemovitost. Ovšem dobře podaný inzerát má svá pravidla a samozřejmě záleží také na tom, kde ho světu na odiv vystavíte.

Proto doporučujeme zamířit na letošní novinku trhu s nemovitostmi – férový realitní portál CINCINK. Těšit se můžete na nestranné služby se zázemím v podobě silného garanta Komerční banky. Jeho komplexní služby, podané jednoduchou a přitom maximálně efektivní formou, vyplňují mezeru, která až dodnes v tomto segmentu prodeje zela.

CINCINK je výjimečný v mnoha ohledech

A proč tedy zamířit právě sem? Určitě vás potěší zejména fakt, že vám nabídne podání inzerce zdarma. Musíte se pouze zaregistrovat. Vzhledem k tomu, že CINCINK nabízí i profesionální textaci inzerátů a další doprovodné služby, není problém si konkurenční nabídky tak trochu „proklepnout“ a na základě získaných zkušeností sestavit inzerát vlastní. A pokud si na to přece jenom netroufnete (případně se tento úkol ukáže nad vaše síly), pak budete mít vždy v záloze pomoc profesionálů z oboru.

A existují i další způsoby, jak váš inzerát na prodej bytu či domu odlišit od všech okolo. Slyšeli jste například o profesionálních prodejních fotografiích, 3D vizualizaci nebo dynamickém videu, natočeném s pomocí drona? Jednotlivé místnosti i okolí nemovitosti tak můžete potenciálním zájemcům přiblížit skoro tak dobře, jako kdybyste je přímo pozvali na osobní prohlídku.

Tip na článek:  Nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí

Další služby pro vaši spokojenost

Nevíte si rady s tím, za kolik svou nemovitost k prodeji nabídnout? Může vám s tím pomoci orientační odhad. Ne, nemáme na mysli tu drahou službu za několik tisíc, ale spíše šikovnou výpomoc, která vám z peněženky vytáhne maximálně stokoruny. CINCINK vám ji zprostředkuje. Nestane se tedy, že byste svůj majetek podhodnotili, či naopak nastřelili cenu příliš vysoko a zabránili tak jejímu prodeji.

Zkontrolujte si svoji smlouvu

Prodej i koupě bytu jsou si co do právnických kliček prakticky rovnocenné. A jak se tedy nenechat napálit? Nechte si všechny smlouvy zkontrolovat od odborníků. Možné je samozřejmě i jejich kompletní vypracování. A jak je to s předáním peněz? Neriskujte a využijte úschovu u právnického subjektu. Budete tak kryti před všemi možnými riziky. Přece jenom nemovitost rozhodně neprodáváte každý den – málokdo z nás vlastně něco podobného zažije víc než jedenkrát za život – nepředložený hazard s jakýmkoliv aspektem tohoto procesu se tedy rozhodně nevyplatí.

Na portálu CINCINK pak můžete zcela zdarma využít i právní poradnu nebo třeba integrovanou Wiki – encyklopedii, jež vás všemi potřebnými kroky provede pěkně přehledně a rychle. Když začít s prodejem nebo koupí nemovitosti, pak určitě právě tady.

Kuchyň v domě
Prodáváte nemovitost? Víme, jak zařídit, aby byl váš inzerát opravdu vidět
Zajímavé příspěvky z rubriky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *