Toužíte po dobrodružství? Baví vás hledat poklady? Přemýšleli jste už nad tím, že byste si pořídili detektor kovu? Pak pro vás máme tip v podobě e-shopu, kde seženete tu nejširší nabídku detektorů. Zavítejte na stránky Detektory.cz a oddejte se dobrodružství hledání pokladů.

Nejstarší web s detektory v ČR

Společnost Detektor Centrum Praha vede internetový obchod Detektory.cz, který patří k nejstarším detektor webům v České republice. Na prodej detektorů kovů se firma specializuje už od roku 1993. Od té doby je firma výhradním distributorem společnosti FISHER, jež představuje přední značku detektorů kovu na světě. Včetně značky FISHER najdete v nabídce e-shopu i detektory kovu dalších značek, jako jsou TESORO, C-SCOPE či MINELAB. Díky e-shopu si můžete pořídit i sondy značky S.E.F.

Z pestré nabídky detektorů kovů těch nejlepších značek z USA, Evropy, Austrálie i České republiky si určitě vybere každý zkušený hledač kovů a lovci pokladů. Detektory kovů z nejstaršího detektor webu v České republice jsou navíc cenově dostupné a hodí se jak pro začátečníky, tak i pro stavební profesionálové pro hledání kabelů, trubek či elektrických vedení.

Tip na článek:  Jak zajistit dětem na cestách bezpečí

Detektor kovu Fisher

Detektory značky Fisher jsou nejstarším výrobcem detektorů kovů. Tato firma vznikla již roku 1931 a založena byla německým fyzikem Dr. Gerhardem Fisherem v San Francisku. Roku 1937 získala značka jako první na světě průmyslový patent pro svůj model METALOSCOPE. Firma FISHER si brzy vybudovala svoje místo na trhu a vyniká svojí spolehlivostí, jednoduchostí ovládání a především hloubkovým dosahem. Detektory kovů Fisher jsou pokládány za nejvýkonnější a nejhlubší sondové detektory kovů. Prodej probíhá férově a firma je si svou kvalitou natolik jistá, že svým klientům nabízí pětiletou zárukou.

Při výběru detektoru kovu se řiďte pravidlem kvality za rozumnou cenu. Počítejte samozřejmě s tím, že čím respektovanější a kvalitnější detektor kovu, tím vyšší pořizovací cena.

Zajímavé příspěvky z rubriky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *