Co na tom, že jsou prázdniny?! Právě teď je ta nejlepší doba, kdy plánovat, jak se bude vaše dítě v příštím školním roce vzdělávat, právě nyní se vybírají kroužky a diskutují volnočasové aktivity. Narazíte-li přitom i na slovo angličtina, vězte, že by měla být automatickou součástí vašich plánů pro příští týdny, měsíce i roky. Čím dřív s ní člověk začne, tím lepších výsledků se dočká.

Kurz angličtina pro nejmenší je určen pro děti od čtyř let věku. Pracuje metodou Wattsenglish, která je unikátní v tom, že dítě nemá pocit, že se učí a vědomosti si vštěpuje do mysli přirozeným způsobem. Výuka anglického jazyka vychází z přirozeného využití lidské tváře v učebnicích a interaktivních videích. Využití reálného obličeje dětem pomáhá si slovíčka a větná spojení snáze zapamatovat a spojit s reálnými předměty a životními situacemi.

Angličtina se Stevem a Maggie

V hodinách mají děti pocit, že si vlastně hrají, protože k výuce využívají pohádky, příběhy, písničky nebo imitování. V hlavní roli všech kurzových hodin jsou, kromě anglicky mluvících lektorů, i maňásci Steve a Maggie, díky nimž se děti zbavují se již v ranné životní fázi ostychu a získávají k angličtině pozitivní vztah.

Tip na článek:  3 kroky nezbytné pro výběr povlečení do postýlky

Při objednání kurzu pro příští školní rok se nemusíte bát žádných komplikací. V případě dalších covid opatření, lze využít online výuku. Online výuka angličtiny pro děti může probíhat z pohodlí vašeho domova prostřednictvím elektronických komunikačních technologií. Lekce jsou koncipovány individuálně nebo v malých skupinách. Zaměření lektor uzpůsobuje potřebám studenta.

Individuální nebo skupinové lekce

V případě zájmu o skypové lekce, napište na office@jsfan.cz . Do zprávy uveďte věk dítěte, informaci, co od lekcí očekáváte a jaké by mělo být jejich zaměření, preferované dny a časy výuky, požadovanou frekvenci (1x týdně, 2x týdně, 3x týdně) a zda preferujte českého lektora nebo rodilého mluvčí. Jazyková škola JS FAN se vám bude snažit vyjít ve všem vstříc. Cena za jednu lekci startuje od 250 korun.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.