Co na tom, že jsou prázdniny?! Právě teď je ta nejlepší doba, kdy plánovat, jak se bude vaše dítě v příštím školním roce vzdělávat, právě nyní se vybírají kroužky a diskutují volnočasové aktivity. Narazíte-li přitom i na slovo angličtina, vězte, že by měla být automatickou součástí vašich plánů pro příští týdny, měsíce i roky. Čím dřív s ní člověk začne, tím lepších výsledků se dočká.

Kurz angličtina pro nejmenší je určen pro děti od čtyř let věku. Pracuje metodou Wattsenglish, která je unikátní v tom, že dítě nemá pocit, že se učí a vědomosti si vštěpuje do mysli přirozeným způsobem. Výuka anglického jazyka vychází z přirozeného využití lidské tváře v učebnicích a interaktivních videích. Využití reálného obličeje dětem pomáhá si slovíčka a větná spojení snáze zapamatovat a spojit s reálnými předměty a životními situacemi.

Angličtina se Stevem a Maggie

V hodinách mají děti pocit, že si vlastně hrají, protože k výuce využívají pohádky, příběhy, písničky nebo imitování. V hlavní roli všech kurzových hodin jsou, kromě anglicky mluvících lektorů, i maňásci Steve a Maggie, díky nimž se děti zbavují se již v ranné životní fázi ostychu a získávají k angličtině pozitivní vztah.

Tip na článek:  Ideální školní batoh splní požadavky dětí i rodičů

Při objednání kurzu pro příští školní rok se nemusíte bát žádných komplikací. V případě dalších covid opatření, lze využít online výuku. Online výuka angličtiny pro děti může probíhat z pohodlí vašeho domova prostřednictvím elektronických komunikačních technologií. Lekce jsou koncipovány individuálně nebo v malých skupinách. Zaměření lektor uzpůsobuje potřebám studenta.

Individuální nebo skupinové lekce

V případě zájmu o skypové lekce, napište na office@jsfan.cz . Do zprávy uveďte věk dítěte, informaci, co od lekcí očekáváte a jaké by mělo být jejich zaměření, preferované dny a časy výuky, požadovanou frekvenci (1x týdně, 2x týdně, 3x týdně) a zda preferujte českého lektora nebo rodilého mluvčí. Jazyková škola JS FAN se vám bude snažit vyjít ve všem vstříc. Cena za jednu lekci startuje od 250 korun.

Zajímavé příspěvky z rubriky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..