Vizitky si dnes může nechat vytisknout kdokoliv! Ano, nemusíte být zrovna podnikateli, abyste mohli využít si nechat zřídit svou vlastní vizitku. Díky ní se snadno prezentujete před přáteli, náhodnými známými, kterým chcete dát kontakt, ale případným novým zaměstnavatelem. Vizitky vám zkrátka mohou usnadnit další kontakt kdykoliv a kdekoliv.

Vizitky rychle online

V současné době není skutečně nutné hledat výrobce vizitek v místě vašeho bydliště. Snadnější je využít internetových služeb. Co můžete očekávat? Především jednoduchost celého systému. Nejprve si vyberete vám vyhovující design, vyplníte potřebné údaje a kliknutím odešlete. Nemusíte mít obavy, že se vám žádný vzor nezalíbí, protože se dá vybrat obrovského množství a během chvilky si uživatelé zvolí i několik jim vyhovujících návrhů. A pokud si náhodou nevyberete z rozsáhlé galerie, můžete si nahrát vlastní design. K dispozici je volba z devíti barevných šablon a následně už si jen nahrajete logo, fotku nebo obrázek. Odeslání objednávky na tisk je hotové už do pár minut.

Tip na článek:  Ideální dárek pod stromeček? Mobilní telefon!

Oboustranné vizitky výhodně

Vizitky se tisknou oboustranně za cenu jednostranných a na prémiový papír 350 g. Pro porovnání – většina tiskáren se zaměřuje na tisk vizitek na 200 – 300 g tenký papír. Tisk vizitek se realizuje plnobarevně na ofsetovém stroji, v co nejvyšší možné kvalitě. Levné vizitky vás přijdou ještě na méně peněz, protože za každou objednávku 100 ks vizitek získávají zákazníci 20 ks zdarma. V případě, že vás výroba vizitek přijde na částky nad 900 Kč, nezaúčtuje se vám ani dopravné. Zákazníci mohou také využívat vyzvednutí vizitek ve čtrnácti výdejních místech v naší republice.

Vizitkáře – lepší přehled pro vizitky

Chcete mít vaše vizitky přehledně seřazené? Nesmí vám chybět pouzdra na vizitky. V případě, že se rozhodnete pro tisk vizitek, vizitkáře mají slevu až 35 %. Vytisknout si můžete nechat i jiné propagační materiály – online letáky A3, A4 a A5, dále plakáty, katalogy, prospekty, brožury, kalendáře, skládačky, noviny, periodika a podobně.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..