Interior Design Modern Style Home  - 4787421 / Pixabay

Pohodlí, snadná údržba, atraktivní design – také si nejste jistí, jak skloubit všechny tyto požadavky na zbrusu novou postel? Nakoukněte pod pokličku nejnovějším trendům, jež tuto zapeklitou otázku vyřešily za vás.

Aktuální nábytkové módě totiž vládne praktická boxspring postel. Její mohutně vyhlížející siluetu můžeme znát především z hotelů, ale stále více se objevuje i v domácnostech milovníků kvalitního spánku a pohodlí.

Postel, která snese (skoro) cokoliv

Mezi hlavní výhody této postele určitě patří velká nosnost, jdoucí ruku v ruce s dlouhou životností. Tajemstvím úspěchu je masivní dřevěný nebo kovový rám s pružinovou kostrou. Obojí pomáhá maximálně rozložit jakoukoliv zátěž a celkově prodlužuje životnost všech částí lůžka.

Díky vysoké ložné ploše (60centimetrů nad zemí a více) si navíc užijete komfortní vstávání i uléhání ke spánku. Je vhodná i pro osoby se sníženou mobilitou, seniory apod. O další stupeň komfortu se pak stará šikovná cirkulace vzduchu. Odvádí vlhkost pryč z matrací a pomáhá i při udržování přívětivého prostředí uvnitř úložných prostor, jimiž ty nejlepší typy boxspring postele také disponují.

Díky tomu v nich uskladníte prakticky cokoli. Ložní textilie zůstanou svěží, zimní oblečení nebudete muset znovu prát kvůli zatuchlině a nic se nestane ani vaší sbírce pohlednic apod.

Atraktivní design jako další přednost

Luxusní boxspring postele HENRY STYLE vás na první pohled upoutají i nápaditě řešeným čelem. Měkké čalounění vám poskytne oporu pro záda například při sledování televize nebo čtení oblíbené knihy.

Použité materiály se pak starají o maximálně jednoduchou a rychlou údržbu. Čalounění stačí čas od času vysát kartáčem a většina skvrn snadno pustí i pod jemným tlakem navlhčené houbičky. Pod postel se pak dostanete opravdu snadno díky její konstrukci na vyšších nožkách. Zajištění hygienicky čisté ložnice tak ještě nikdy nebylo jednodušší.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.