Ať si říká, kdo chce, co chce, psi i kočky jsou stále divoké šelmy. Přestože se z těchto šelem stali domestikovaní domácí mazlíčci a nejlepší přátelé člověka, jejich pudy jsou stále stejné a jejich těla si stále vyžadují masitou stravu. A lidé jako jejich páníčci chtějí svým mazlíčkům dopřát jen to nejlepší. Pojďme se proto podívat, co vlastně je to nejlepší a kde to najít.

Velké množství lidí v dnešní době chová domácího mazlíčka. Většina z nás se potom uchyluje hlavně ke zvířátkům, se kterými se můžeme pomazlit, tedy k psům a kočkám. Svým zvířecím přátelům chceme dopřát jen to nejlepší, a to hlavně nejlepší a nejchutnější stravu. Věděli jste však, že ne vždy je ta nejchutnější strava zároveň tou nejvhodnější a nejzdravější?

Komerční značky nejsou nejvhodnější

Většina na pohled chutných krmiv, není zas tak chutná, jak se může zdát. Například barevné granule, které vypadají na pohled velmi lákavě, jsou ve skutečnosti chemicky dobarvována. Proto je většina známých a komerčních krmiv nevhodných. Pojďme se proto podívat, jak svému domácímu mazlíčkovi vybrat kvalitní krmivo.

Najděte si kvalitní značku a té se držte!

Ať už vybíráte krmiva pro psy, nebo krmiva pro kočky, měla by kvalitní krmiva obsahovat vyvážený poměr důležitých prvků. Jeho základní kámen by měly představovat bílkoviny, neboť ty zajišťují většinu důležitých funkcí jak v kočičím, tak i psím těle. Včetně bílkovin potřebují vaši mazlíčky i vitamíny a minerální látky. Naopak byste se při výběru krmiva měli vyhnout krmivům obsahujícím chemikálie a obiloviny. Výběr kvalitního krmiva je důležitý hlavně jako prevence proti velkému množství zvířecích neduhů. Hledáte-li takové krmivo, pak vyzkoušejte Taste of the Wild krmivo.

Zpestřete svým miláčkům jídelníček různými příchutěmi

Krmivo Taste of the Wild splňuje všechna kritéria kvalitního krmiva a navíc nabízí širokou škálu nejrůznějších příchutí. Vybírat můžete mezi masem bizonů, srnek, kachen, křepelek, jehňat, lososů, krůt či kuřat. Krmiva z divočiny jsou doplněna sladkými bramborami, bylinkami, borůvkami, malinami a rajčaty. Mezi nejlépe hodnocené příchutě patří Taste of the Wild High Prairie z bizoního pro dospělé, které získalo od dogfoodanalysis.com 6 hvězdiček ze 6 možných. V nabídce pak najdete nejen variantu pro dospělé, ale také pro malá štěňata (Taste of the Wild z bizoního pro štěně).